Ayden Heaven intervjues av MUTV etter 4-1-seieren mot Wolves, 8. desember 2025

FORNØYD HEAVEN:

– Jeg føler at manageren stoler mer på meg nå

Publisert

Ayden Heaven fikk sjansen av Rúben Amorim fra start for andre kamp på rad, og denne gangen gikk det mye bedre for 19-åringen. 

Han fikk ros av Amorim etter kampen også.

– Jeg føler meg bra, det gjør vi alle, for det er godt å få enda en seier. Vi skal ta med oss selvtilliten fra denne kampen inn i de neste kampene. Det er ingen lag som kan slå oss når vi spiller som dette, slo Heaven fast da han snakket med MUTV etter kampen.

– Vi trengte en reaksjon etter å ha tapt poeng, og det hadde vi i dag, så jeg er veldig stolt over lagprestasjonen.

Ayden Heaven viser at han er fornøyd med kampen mot Wolves idet han går inn i spillertunnelen på Molineux etter Wolverhampton 1-4 Manchester United, 8. desember 2025.

MUTVs Zarah Connolly sa til ham at det virker som om selvtilliten hans vokser kamp for kamp nå etter at han endelig har fått sjansen, etter en høst uten kamper utenom Premier League (og Grimsby).

– Ja, jeg har måttet være veldig tålmodig. Jeg føler at manageren stoler mer på meg nå, og jeg føler at blir bedre for hver gang jeg spiller nå. Jeg ønsker bare å utvikle meg, og vise hva jeg kan.

– Det er ingenting som er bedre enn å vinne i Premier League, og å nærme seg toppen.

Powered by Labrador CMS