Del 1: Vi legger om måten å selge billettene på

 

Terminlisten for Solskjær sin første hele sesong som United-manager kommer torsdag 13. juni, og vi har flere nyheter vedrørende vårt tilbud av Turer & Billetter. Fram mot offentliggjøring av terminlisten vil vi fortelle om disse nyhetene, og først ut er endringen i hvordan kampbillettene vil selges.

Alle sesongkort selges som Kun kampbillett
I mange år har dere nå vært kjent med våre grunnprodukt Flypakke (fly, airport transfer, hotell og kampbillett), Hotellpakke (hotell og kampbillett), og Kun kampbillett. Vi har nå valgt å endre dette til å gjøre turtilbudet enda mer fleksibelt for våre medlemmer.

Fra og med sesongen 2019/20 vil vi selge alle våre sesongkort som Kun kampbillett. Det betyr at du som reisende står helt fritt med hensyn til hvordan du kommer deg til Manchester og hvor du ønsker å bo i Manchester. Supporterklubben har over 500 sesongkort på Old Trafford for sesongen 2019/20.

Fortsatt tilbud om fly og hotell
Supporterklubben vil imidlertid fortsette å tilby våre medlemmer en komplett Manchester weekend, slik at du kan kjøpe hele turopplegget via oss. Etter du har kjøpt kampbillett, vil du som før få link til bestillingssiden Min Manchester-tur. Derfra vil du ha muligheten til å kjøpe fly og hotell.

Dersom du ønsker å ordne fly selv, så kan du kjøpe hotell gjennom Supporterklubben hvor du selv velger hvilke netter du ønsker å overnatte. Vær obs på at kampene får endelig dato først når TV-selskapene har plukket ut sine kamper.  Dersom du kjøper pakken som inneholder fly og hotell så er oppholdet låst til fredag til mandag for helgekampene.

Vi fortsetter med våre kjente hotell Holiday Inn Express Men Arena og Crowne Plaza i sentrum og Hotel Football like ved Old Trafford, og all transport til våre tilleggsprodukter vil som før gå fra disse hotellene. Prisene her skal også være konkurransedyktige med det dere finner ellers på nettet, så vi anbefaler av flere grunner da å kjøpe hotell/fly gjennom Min Manchester-tur.

Prisene totalt sett vil være lavere enn fjorårets uansett om du velger å kjøpe Kun kampbillett gjennom Supporterklubben, eller om du velger å kjøpe hotell/fly i tillegg. Endelige priser vil da først være tilgjengelige ved salgsstart torsdag 13. juni.

Del 2 om Turer & Billetter 2019/20

Følg med de neste dagene for neste sak rundt Turer & Billetter 2019/2020; da kommer Del 2: A-kamper og B-kamper – søkeperiode og rett på kjøp – søkekriterier