Dette gjør de andre i ferien

Mandag startet Uniteds sesongoppkjøring og ifølge lokalavisa deltok 28 spillere på Erik ten Hags første trening med laget.

Spillerne som var involvert i landskamper i juni har fortsatt ferie. Mange av dem har delt feriebilder på sine Instagram-kontoer, bortsett fra Scott McTominay, Eric Bailly og Hannibal Mejbri.

Cristiano Ronaldo og kjæreste Georgina Rodriguez har lagt ut flere feriebilder med barna på Instagram. Familien på syv har kost seg på Mallorca i Spania.

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Georgina Rodríguez (@georginagio)

En annen som har tilbrakt ferien med familien sin er Raphaël Varane, som har postet et bilde av han og sine to barn på ferie.

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Raphael Varane (@raphaelvarane)


På den andre siden ser ut til at Bruno Fernandes og kjæresten Ana Pinho har skaffet barnepass og reist på ferie alene. Fernandes postet en video med flere bilder og klipp fra turen deres til Barcelona.

Det er flere som har kost seg på ferie med kjæresten. Diogo Dalot har besøkt Maldivene med kjæresten Claudia Pinto Lopes.

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Diogo Dalot (@diogodalot)

Fred er også på lista blant spillere som har vært på kjærestetur. Han tok turen til øya Fernando de Noronha i Sør-Amerika med Monique Salum.

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Monique Salum (@moniquesalum)


Anthony Elanga har kost seg på øya Mykonos i Hellas, blant annet sammen med kjæresten China Navana. På samme øy har også Dylan Levitt tilbrakt ferien med kjæresten Mia Lewis.

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Anthony Elanga (@anthonyelanga)

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Dylan Levitt (@dylanlevitt63)

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Dylan Levitt (@dylanlevitt63)

Facundo Pellistri tok turen til Disneyland i Orlando med kjæresten Cami Garcia.

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av facundo🤘🏼 (@facu_pellistri)

 

Alex Telles og Victoria Schneider venter sitt første barn sammen, og i ferien fant de ut at de skal få en jente.

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av alextelles13 (@alextelles13)

Sist men ikke minst har vi Harry Maguire og Dean Henderson som har giftet seg i ferien. Lørdag gav Harry sitt ja til Fern Hawkins (nå Maguire). Han og kona har postet flere bilder og videoer fra bryllupet på Instagram.

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Harry Maguire (@harrymaguire93)

Henderson giftet seg i Roma i Italia. Han ønsker å holde kona og deres forhold ute av offentligheten, men delte flere bilder fra bryllupet lørdag.

Se dette innlegget på Instagram

 

Et innlegg delt av Dean Henderson (@deanhenderson)