Manchester United v Nottingham Forest: FA Youth Cup Final

Terminlister med resultater og linker til kampreferater:

 

United U21:

Spillerne i U21-ligaen skal i utgangspunktet være under 21 år idet sesongen starter. Eldre spillere kan benyttes, men begrenset til fem.

OBS: Dersom ikke noe annet fremkommer av terminlisten under, spilles U21s hjemmekamper på Leigh Sports Village. 

Spillerne:
Se stallen hos manutd.com

U21-tabellen

Kampene:
(Trykk på link for kampreferat)

Søn. 10. juli – Hearts 6-1 (B, Tr.)
Tir. 26. juli – Kidderminster 1-0 (B, Tr.)
Lør. 30. juli – Altrincham 1-2 (B, Tr.)
Lør. 06. aug. – Arsenal 1-3 (B)
Fre. 12. aug. – Crystal P. (H, 20.00)
Fre. 19. aug. – Everton (B, 20.00)
Fre. 26. aug. – Fulham (H, 20.00)
Tir. 30. aug. – Carlisle (B, EFL, 20.30)
Lør. 03. sep. – Liverpool (B, 15.00)
Fre. 09. sep. – Leicester (H, 20.00)
Fre. 16. sep. – West Ham (H, 20.00)
Lør. 01. okt. – Blackburn (B, 13.00)
Tir. 04. okt. – Barrow (B, EFL, 20.30)
Lør. 08. okt. – Brighton (H, 14.00)
Lør. 15. okt. – Chelsea (B, 13.00)
Tir. 18. okt. –  Fleetwood (B, EFL, 20.45)
Søn. 23. okt. – Wolves (H, 14.00)
Ons. 26. okt.– Sparta Praha (H, PLIC, 20.00)
Lør. 29. okt. – Tottenham (B, 13.00)
Lør. 05. nov. – Man. City (H, 14.00)
Ons. 10. nov. – Monaco (H, PLIC, 20.00)
Man. 19. des. – PSV (H, PLIC, 20.00)
Fre. 06. jan. – Fulham (B, 20.00)
Lør. 14. jan. – Liverpool (H, 14.00)
Tir. 17. jan. – Feyenoord (H, PLIC, 20.00)
Fre. 20. jan. – West Ham (B, 20.00)
Fre. 27. jan. – Blackburn (H, 20.00)
Lør. 11. feb. – Everton (H, 14.00)
Man. 20. feb. – Crystal P. (B, 20.00)
Man. 27. feb. – Wolves (B, 20.00)
Søn. 05. mar. – Chelsea (H, 14.00)
Lør. 18. mar. – Man. City (B, 16.00)
Fre. 31. mar. – Arsenal (H, 14.00)
Man. 17. apr. – Leicester (B, 20.00)
Søn. 23. apr. – Brighton (B, 17.00)
Fre. 28. apr. – Tottenham (H, 20.00)

 

 

 

United U18/U19:

Spillerne i U18-ligaen skal være 18 år eller yngre idet sesongen starter. Disse vil også være spilleberettiget selv om de skulle fylle 19 i løpet av sesongen.

OBS: Dersom ikke noe annet fremkommer av terminlisten under, spilles U18s hjemmekamper på AON Training Complex. 

Spillerne:
Se stallen hos manutd.com

U18-tabellen

Kampene:
(Trykk på link for kampreferat)

Lør. 09. juli – Hearts 5-1 (B, Tr.)
Lør. 20. aug. – Nottingham (H, 13.30)
Lør. 27. aug. – Liverpool (B, 12.00)
Lør. 03. sep. – U18 PLC 1
Lør. 10. sep. – Sunderland (H, 13.30)
Lør. 17. sep. – Stoke (B, 12.00)
Lør. 01. okt. – Blackburn (H, 12.00)
Lør. 08. okt. – U18 PLC 2
Lør. 22. okt. – Wolves (H, 12.30)
Lør. 29. okt. – Newcastle (B, 13.30)
Lør. 05. nov. – U18 PLC 3
Lør. 12. nov. – Man. City (B, 12.30)
Lør. 26. nov. – Derby (B, 13.00)
Lør. 03. des. – Leeds (H, 12.30)
Lør. 10. des. – Everton (H, 12.00)
Lør. 17. des. – Middlesbrough (B, 13.30)
Lør. 14. jan. – Blackburn (B, 12.00)
Lør. 21. jan. – Liverpool (H, 12.00)
Lør. 28. jan. – Wolves (B, 12.30)
Lør. 11. feb. – Newcastle (H, 13.30)
Lør. 18. feb. – Nottingham (B, 13.30)
Lør. 25. feb – Derby (H, 13.00)
Lør. 04. mar. – Leeds (B, 13.00)
Lør. 18. mar. – Stoke (H, 12.00)
Lør. 01. apr. – Everton (B, 12.00)
Lør. 15. apr. – Man. City (H, 12.00)
Lør. 22. apr. – Middlesbrough (H, 13.00)
Lør. 29. apr. – Sunderland (B, 13.30)

 

 

 

 

 

 

 

Tr. = Treningskamp
EFL = English Football League Trophy (Papa John’s Trophy)
PLIC = Premier League International Cup
F* FAYouth Cup ##* FA Youth Cup
####################
#
UYL = U19 UEFA Youth League (U19)
FAY = FA Youth Cup
PLC =  Premier League Cup

OBS: Alle kamptidspunkter kan bli endret på kort varsel.