er NEIL RYAN (t.h.) sjef for klubbens lag på U18-nivå.

Mens NEIL WOOD (t.v.) har ansvaret for Uniteds U23-lag, er NEIL RYAN (t.h.) sjef for klubbens U18-spillere.

Terminlister med resultater og linker til kampreferater:

United U21/U23:

Spillerne i U23-ligaen skal i utgangspunktet være under 23 år idet sesongen starter. Eldre spillere kan benyttes, men begrenset til tre utespillere og én keeper.

OBS: Dersom ikke noe annet fremkommer av terminlisten under, spilles U23s hjemmekamper på Leigh Sports Village, med avspark klokken 20.00, skandinavisk tid.

Spillerne:
Se stallen hos manutd.com

U23-tabellen

Kampene:
(Trykk på link for kampreferat)

Tir. 06. aug. – Rotherham 2-0 (B, U21*)
Fre. 09. aug. – West Bromwich 5-0 (B)
Fre. 16. aug. – Reading 2-0 (H)
Fre. 23. aug. – Newcastle 4-0 (B)
Fre. 30. aug. – West Ham 2-2 (H)
Fre. 13. sep. – Fulham 1-0 (H)
Man. 23. sep. – Aston Villa 1-4 (B)
Fre. 27. sep. – Norwich 2-0 (H)

Tir. 01. okt. – Lincoln 1-0 (B, U21*)
Man. 21. okt. – Swansea 4-1 (B)
Fre. 25. okt. – Stoke 3-1 (H)
Tir. 29. okt. – Doncaster 2-1 (B*
Man. 04. nov. – Middlesbrough 4-1 (B)
Fre. 22. nov. – Sunderland 3-0 (H)
Ons. 04. des. – Tranmere 2-3 (B**)

Man. 09. des. – West Bromwich 3-1 (H)
Man. 16. des. – Reading 4-1 (B)
Man. 06. jan. – West Ham 0-2 (B)
Fre. 10. jan. – Newcastle 2-1 (H)
Fre. 31. jan. – Norwich 2-1 (B)
Fre. 14. feb. – Swansea (H) UTSATT
Man. 02. mar. – Stoke (H)
Man. 16. mar. – Middlesbrough (H)
Man. 06. apr. – Sunderland (B)
Fre. 17. apr. – Fulham (B)
Fre. 01. mai – Aston Villa (H)

#############

 

 

 

 

United U18/U19:

Spillerne i U18-ligaen skal være 18 år eller yngre idet sesongen starter. Det vil si at disse også vil være spilleberettiget selv om de skulle fylle 19 i løpet av sesongen.

OBS: Dersom ikke noe annet fremkommer av terminlisten under, spilles U18s hjemmekamper på AON Training Complex. Avspark, om ikke annet er opplyst, skjer klokken 12.00, skandinavisk tid.

Spillerne:
Se stallen hos manutd.com

U18-tabellen 

Kampene:
(Trykk på link for kampreferat)

Lør. 10. aug. – Sunderland 3-0 (H)
Lør. 17. aug. – Wolves 0-2 (B)
Lør. 24. aug. – Blackburn 3-1  (H)
Lør. 31. aug. – Liverpool 3-4 (B)

Lør. 14. sep. – Derby 1-5 (B)
Lør. 21. sep. – Everton 2-3 (H)
Lør. 28. sep. – Leicester 4-4 (H*)
Lør. 05. okt. – Newcastle 5-2 (B)
Lør. 19. okt. – Middlesbrough 1-1 (H)
Lør. 2. nov. – Wolves 1-1 (H)
Lør. 09. nov. – Man. City 2-1 (B)
Lør. 23. nov. – Brighton 1-1 (H*)
Tir. 26. nov. – West Brom 3-2 (B*)
Lør. 30. nov. – West Brom 3-5 (B)
Lør. 07. des. – Stoke 1-3 (H)
Fre. 13. des. – Lincoln 2-0 (H+) 3. rd.
Tir. 21. jan. – Norwich 2-0 (B+) 4. rd.
Lør. 1. feb. – Blackburn 1-0 (B)

Lør. 08. feb. – Leeds 1-0 (H+) 5. rd.
Tor. 20. feb. – Club Brugge 2-0 (B) #
Lør. 22. feb. – Derby 1-2 (H, kl. 13.00)
Fre. 28. feb. – Wigan (H+, 20.00) 6. rd.

Lør. 29. feb. – Everton (B)
Lør. 07. mar. – Sunderland (B)

Lør. 14. mar. – Newcastle (H, kl. 13.30)
Lør. 21. mar. – Middlesbrough (B, kl. 13.30)
Lør. 04. apr. – Man. City (H)
Lør. 11. apr. – Liverpool (H)

Lør. 18. apr. – West Brom (H, kl. 12.30)
Lør. 25. apr. – Stoke (B)

 

 

*   EFL Trophy, gruppespill
** EFL Trophy, 16-delfinale###
####################
#
* U18 Premier League Cup
(Ikke avansement fra gruppespillet)
+ FA Youth Cup
# Treningskamp

OBS: Alle kamptidspunkter kan bli endret på kort varsel.


Tilbake til forsiden