er NEIL RYAN (t.h.) sjef for klubbens lag på U18-nivå.
Mens NEIL WOOD (t.v.) har ansvaret for Uniteds U23-lag, er NEIL RYAN (t.h.) sjef for klubbens U18-spillere.

Terminlister med resultater og linker til kampreferater:

United U21/U23:

Spillerne i U23-ligaen skal i utgangspunktet være under 23 år idet sesongen starter. Eldre spillere kan benyttes, men begrenset til tre utespillere og én keeper.

OBS: Dersom ikke noe annet fremkommer av terminlisten under, spilles U23s hjemmekamper på Leigh Sports Village. Avspark, om ikke annet er opplyst, skjer klokken 20.00, skandinavisk tid.

Spillerne:
Se stallen hos manutd.com

U23-tabellen

Kampene:
(Trykk på link for kampreferat)

Ons. 09. sep. – Salford C. 6-0 (B*)
Man. 14. sep. – Leicester 0-2 (H)
Fre. 25. sep. – Liverpool 3-5 (H)
Tir. 29. sep. – Rochdale 0-0 (5-4 etter straffer) (B)
Fre. 02. okt. – Blackburn 2-2 (B)

Lør. 17. okt. – Arsenal 3-3 (B)
Fre. 23. okt. – Everton 2-1 (H)
Fre. 06. nov. – Brighton 5-2 (B)

Ons. 18. nov. – Morecambe 0-4 (B*)
Søn. 22. nov. – Tottenham 4-2 (H)
Fre. 27. nov. – West Ham 0-2 (B)
Fre. 04. des. – Southampton (H)
Tir. 08. des. – Accrington (B*)
Søn. 13. des. – Man. City (H, kl. 14.00)
Fre. 18. des. – Chelsea (B)
Fre. 08. jan. – Derby (H)
Man. 18. jan. – Leicester (B)
Lør. 30. jan. – Liverpool (B, 14.00)
Fre. 05. feb. – Blackburn (H)
Fre. 12. feb. – Arsenal (H)
Man. 22. feb. – Everton (B)
Søn. 28. feb. – Southampton (B, 15.30)
Fre. 12. mar. – Brighton (H)
Fre. 19. mar. – Tottenham (B, 13.00)
Fre. 09. apr. – West Ham (H)
Fre. 16. apr. – Man. City (B)
Fre. 23. apr. – Chelsea (H)
Man. 03. mai – Derby (B)

 

 

 

 

United U18/U19:

Spillerne i U18-ligaen skal være 18 år eller yngre idet sesongen starter. Det vil si at disse også vil være spilleberettiget selv om de skulle fylle 19 i løpet av sesongen.

OBS: Dersom ikke noe annet fremkommer av terminlisten under, spilles U18s hjemmekamper på AON Training Complex. Avspark, om ikke annet er opplyst, skjer klokken 12.00, skandinavisk tid.

Spillerne:
Se stallen hos manutd.com

U18-tabellen 

Kampene:
(Trykk på link for kampreferat)

Lør. 19. sep. – Blackburn 2-1 (H)
Lør. 26. sep. – Burnley 5-1 (H)
Lør. 03. okt. – Man. City 1-2 (B)
Lør. 24. okt. – Derby  4-0 (B)
Fre. 30. okt. – Chelsea 0-1 (N+)
Lør. 07. nov. – Everton 2-0 (H)
Fre. 13. nov. – Middlesbrough 4-1 (B)
Lør. 21. nov. – Stoke 1-0 (B)
Lør. 28. nov. – Newcastle 4-1 (H)
Lør. 05. des. – Liverpool (H, 14.30)
Lør. 12. des. – Wolves (B, 12.30)
Lør. 19. des. – Leeds (H)
Lør. 16. jan. – Liverpool (B)
Lør. 23. jan. – Blackburn (B)
Lør. 30. jan. – Burnley (B)
Lør. 06. feb. – Sunderland (B, kl. 14)
Lør. 13. feb. – Man. City (H)
Lør. 27. feb. – Derby (H)
Lør. 13. mar. – Sunderland (H, 13.30)
Lør. 20. mar. – Everton (B)
Lør. 10. apr. – Stoke (H)
Lør. 17. apr. – Newcastle (B)
Lør. 24. apr. – Wolves (H, 12.30)
Lør. 01. mai – Leeds (B)
Lør. 08. mai – Middlesbrough (H, 13.00)

 

 

 

 

 

*   EFL Trophy (U21)###
####################
#
+ FA Youth Cup 2019/20, SF (St. George’s Park)

OBS: Alle kamptidspunkter kan bli endret på kort varsel.