Har du privat sesongkort på Old Trafford? Les her!

Supporterklubben har 502 sesongkort på Old Trafford (inkludert HC+ ledsager), og i tillegg får vi som verdens største supporterklubb opptil 50 ekstra billetter tettere på kamp. Likevel skulle vi gjerne hatt enda flere billetter å tilby våre medlemmer da interessen for å oppleve United på Old Trafford er svært stor.

Manchester United har frist for å bekrefte fornyelse av sesongkortene for neste sesong onsdag 15. mars klokken 09.00 norsk tid. Vi henvender oss nå til de av dere med privat sesongkort som vurderer om de skal fornye sesongkortet eller ikke.

Dersom du allerede har bestemt deg for å ikke fornye sesongkortet hører vi gjerne fra deg. Da har vi en mulighet for å kunne overta det og tilby det til våre medlemmer neste sesong.

Dernest: om du tenker å beholde det, men er interessert i å ta en prat rundt hvordan Supporterklubben kan tilby ditt sesongkort til våre medlemmer til kamper du selv ikke skal dra på, så hører vi også gjerne fra deg.

Dersom noe av dette er interessant for deg så sender du en mail til jorgen@united.no senest tirsdag 14. mars kl 12.00