Scoret mot Italia

Publisert

Fredag ettermiddag spilte Englands U20-landslag mot Italia i en treningskamp, og Ayden Heaven spilte fra start for England, to dager etter at han trente med A-landslaget

England ledet 2-0, og da Heaven headet England opp i en 3-0-ledelse så det definitivt veldig bra ut. 

Italia reduserte til 1-3, og like etterpå gjorde England seks bytter, og Heaven var blant spillerne som ble erstattet. 

Det gikk ikke så bra, og det endte til slutt 3-3 i Roma, men Heaven kan i det minste være fornøyd med det som ser ut til å ha vært hans første mål med flagget på brystet.

Klokka 19.45 skal det engelske A-landslaget i aksjon i en privatlandskamp mot Uruguay, en kamp hvor spillere som Kobbie Mainoo, Harry Maguire, Marcus Rashford og Manuel Ugarte potensielt kan være på banen.

Powered by Labrador CMS