LE PARISIEN:

– 18-åring drar til Manchester i dag for å signere kontrakten

Publisert Sist oppdatert

Manchester United har i det siste blitt koblet til angrepsspilleren Enzo Kana-Biyik, og nå melder Le Parisien-journalist Benjamin Quarez at noe er i ferd med å skje rundt den 18 år gamle fransk-kameruneren. 

Quarez skriver nemlig at Kana-Biyik reiser til Manchester i dag for å signere for Manchester United.

Spilleren er på utgående kontrakt med Le Havre, som for øvrig er klubben United hentet Paul Pogba fra i 2009.

Steven Railston fra Manchester Evening News skriver også at Kana-Biyik drar til Manchester i dag for å fullføre overgangen.

Det har blitt spekulert i at planen er å låne Kana-Biyik ut til sveitsiske Lausanne-Sport, som også eies av Ineos.

Kana-Biyik vil potensielt få se Manchester fra sin beste side, for øvrig, siden det er høy temperatur og solskinn i Manchester i dag.

Powered by Labrador CMS