Logg inn og si din mening!

Si din mening!
For en vanvittig forestilling det ble på Stamford Bridge! La oss få høre hva du mener om det som ble servert!
Kommentarer
Kommenter denne saken (Du må være innlogget for å kommentere)
Siste nyhetssaker
Relaterte nyhetssaker
|
|





hadde fortjent seier
Emil-Andre Johansen
Any given sunday...
Terje Andersen
Giggs bør takke for seg....
Morten Lyng
Bra å komme tilbake men denne kampen burde dei ha vunnet, Chelsea var rett og slett ræva idag... To flaksemål og var ikkje farlige framover...
Raphael
Jan Kistian Wallmann
Evra
Lars Stærkeby
Hvor mange ganger han har feilplassert seg i år har jeg ikke tall på(mange ganger pr kamp), han har vært innvolvert i for mange av baklengsmåla våre som følge av at han trekker for mye inn sentralt foran stopperene.
Når det er sagt så er jeg fornøyd med 90% av det vi gjør. Opphentingen var det klasse over. De Gea var god sammen med Rafael, Rooney, Carrick og Chicharito. Young var naturlig nok noe rusten. Valencia var ikke helt på høyden i dag, men gjorde en god figur når han trakk ned på h.back når Chicharito kom inn.
Alt i alt en god kamp av oss som vi kanskje burde ha vunnet, men vi skal være fornøyd med opphentingen.
Rune Wahl
Christian Seljelid
Og han hadde uansett en strålende Kamp, vant nesten alle duellene han gikk i.
Og Si at han har skyld i.målet til Mata blir feil, han markerte en annen spiller som ligger i boksen.
Ang. Rafael
Johan Anders Paulsen
Ellers synes jeg at Rafael spiller en god kamp, og var i første omgang Uniteds beste forsvarsspiller, med flere gode taklinger og initiativ.
Synes at Evra skulle blitt byttet ut i stedet for Rafael, hadde bare Rafael hatt et godt venstreben.
Er fornøyd med at United henter inn 3-0, men i sannhetens navn synes jeg at Chelsea er heldige som i det hele tatt får poeng.
Men, slik er fotball, og jeg tar heller 2 heldige mål enn flott spill og ineffektivitet.
Endelig! Deilig! Akkurat hva jeg har sagt!
Kasper Lie Anholt
Vi spiller godt offansivt, men defansivt vakler vi, føles utrygt uten Nemanja. Evans, etter min mening, fortjener å spille der bak, samme med Jones. Men Ferdinand begynner til tider å miste gnisten og formen :/
Midtbanen er bare blitt bedre, spesielt CArrick har storspilt. Og Scholesey er tilbake. Rooney på hugget og laget jobber bra, MEN!
Som jeg alltid har ment, De Gea er den beste! Han stod som et fjell og jeg blei bare enormt glad av å se hans spill. Redningen mot slutten av kampen var fantastisk og han var en ordentlig mann!
Fortsett sånn, pust Shitty i nakken. VI vinner de taper. Rutine blir avgjørende i år, og det posetive i det negative, vi har IKKE noe annet å vinne, så nå er det fult fokus på PL!
Rafael
Rune Wahl
fantastisk:)
Jan Rino Lynne Bjerke
David de Gea
Vegard Nideng
Keep the red flag flyong high!!
Rafael har stålkontroll
Erlend Frank
Topp topp kamp!!!! Men vi tapte 2 poeng!!!
William Takvam
Fantastisk
Henning Mathisen
God Rooney - Fantastisk DeGea - dårlig forsvar
Rune Wahl
Skjønner imidlertid at Fergie ikke er fornøyd, det er helt hawai-fotball i forsvaret. Forsvaret har vaklet i hele sesongen. Evra er elendig defensivt, rafael er heller ikke trygg bakover, og i tillegg har vi usikre midtstoppere. Etter at Scholes kom tilbake er det i forsvaret laget skriker etter forsterkninger! Vi må bli tryggere bakover, nå har vi røket ut av Facup og Champions league på svakt forsvarsspill, og vi står i fare for å miste ligatittelen av samme grunn. Vi må tette igjen bakover så vi slipper å få 0-3 mot oss!
Veldig positivt med superredninger av DeGea, han blir en kjempebra keeper, håper han nå har spilt på seg selvtillit for resten av sesongen!!!
And the reds are marching on on on................
Ole Hermod Eriksen
I dag ble troa på det 20 ligamesterskap ennda større.
Glory glory man united.
De Gea
Jørgen Larsen
COMEBACK KINGS :)
Thor Erik Printz Brostigen
Som ALLTID så er Chelsea heldige med sine mål og de berømte marginene deres. Men TAKK og lov så kom årets opphenting i dag når vi trengte det som MEST.
Dette kan være kampen og det 1 poenget vi vinner ligaen med til slutt så la oss være STOLTE av United i dag.
Verken Evans eller De Gea skal ha ris for baklengs i dag. Begge reddet oss flere ganger i dag og Evans har vært god lenge nå men dessverre så var det litt for dårlig redning som blir slått i Evans og inn i målet men den var HELDIG og selvfølgelig så var det mot Chelsea sånn som det ALLTID er.
Chelsea og Liverpool er de to lagene som har mest marginer og flaks i mot oss uansett når og hvor.
Bra kamp
Rune Arneberg
Nervepirrende
Kristian Botn
Dårlig defensivt, bra offensivt
Roy Aurstad
Offensivt var vi veldig gode, er sjelden vi har styrt en kamp på SB.
Welbeck ble hektet, selv om det ikke var mye. Godt at Chicharito fikk et mål idag! Var utrolig deppa etter 3-0, så er fornøyd med resultatet!
David de Gea
Daniel Bjorbækmo
Forventer noe positiv omtale i avisene i morgen.
synd
Roald Burkeland
Evra
Lars-Erik Arnesen
Fantastisk comeback, men.....
Stein Ebeltoft
Bra og Dårlig
Benjamin soløy Kaldhol
welbeck
Erlend Frank
lagmoral
Rune Halland
Fantastisk opphenting
Gry Lamo
Hvorfor hvorfor
Tony Kristensen
bra kamp
Kim Arne Børresen
rooney - de gea er jo briljante i dag, greit de gea slapp inn 3 mål, men han har ganske liten sjangs på selvmåla og ikke volleyen heller, bra kamp og super redning :p
Syndebukken som reddet ett poeng
Erlend Frank