Det var forventet på forhånd av oppgjøret mellom Liverpool og United at det kunne oppstå upassende oppførsel på tribunen. Uniteds venstreback måtte tåle å bli buet på av publikum gjennom hele kampen.
Tidlig ut i kampen ble tv-linsene gjort oppmerksomme på en voksen Liverpool-supporter som gjorde apebevegelser rettet mot Evra. Et bilde av situasjonen ble senere spredt rundt på sosiale medier.
En talskvinne for Merseysidepolitiet sa følgende: - En 58 år gammel mann fra Nord-Wales som ble arrestert for rasistiske bemerkninger under kampen mellom Liverpool og Manchester United, har i påvente av videre etterforskning blitt løslatt mot kausjon.

Løslatt mot kausjon
Liverpool-supporteren som ble arrestert for å ha kommet med rasistiske bemerkninger mot Patrice Evra er nå løslatt.
Siste nyhetssaker
Relaterte nyhetssaker
|
|




