På Supporterklubbens Facebook-side har vi opprettet billedsaken "MAGISKE ØYEBLIKK", hvor vi har invitert dere lesere til å dele deres beste United-bilder med andre United-fans.

Disse bildene vil alltid ligge tilgjengelig under fanen "Bilder" på Facebook-siden vår.

I tillegg vil vi publisere bildene jevnlig på united.no.

Har du selv et bilde du vil dele? Logg deg inn på Facebook-siden vår og del det der.

Her er de første bildene.

Steinar Pettersen: Mitt store idol Georgieboy Best og meg Valle Hovin ca 1977.. Fikk gleden av å komme inn i garderoben og prate med min ungdoms store ideal...og han var akkurat som jeg håpet...utrolig sympatisk!!!! Fortsatt den største for meg så det var et stort øyeblikk ja... I garderoben var forøvrig også en lett henslengt Dennis Law, sir Bobby Charlton og en småkorpulent ex cityspiller Francis Lee.... Utrolig moro :O))))

 

Steinar Leivestad: Under Ole G sin testimonial.... dette var stort

 

Glenn Edland Kristiansen: Brassemålet til Rooney mot City i fjor, Var heldig og satt rett bak målet !

 

Amund Reidem: Ole Gunnar Solskjær testimonial!

 

Arvid Anthun: Denne opplevelsen kommer jeg aldri til å glemme.

 

Christian Husby: Ett magisk øyeblikk. En magisk scoring. 1-1 scoringen av Berbatov mot Sunderland. Kampen endte 2-2 etter selvmål av lillebror Ferdinand på overtid.

 

Nils Petter Staurset: Var så heldig og traff selveste Bryan Robson under helgens kamp mot Bolton.

 

Knut Johansen: Ron og meg i Tønsberg før United møtte EIK i 1981.

 

Truls Didriksen: Scholes scores goals som bare han kan i sin egen testimonial

 

Knut Johansen: (til venstre) Jesper Olsen etter United-VIF kampen i 1988 . Vi venter på å komme inn på middag med United og VIF spillere etter kampen. (til høyre): JIM LEIGHTON og BILLY GARTON i bussen før kampen mot VIF i 1988