Jovan Kirovski.
Det er navnet.
Nå har han rukket å bli 35 år, men bare 16 år gammel kom han i 1993 til United. Den unge amerikaneren scoret etter hvert ganske mye for reservelaget, men trøbbel med arbeidstillatelsen sørget for at det aldri ble tellende A-kamper for United.
Etter tre år i United dro han derfor videre til Borussia Dortmund.
Senere spilte han blant annet også for Sporting Lisboa, Crystal Palace, Birmingham og flere klubber i USA før han avsluttet karrieren i Los Angeles Galaxy. I natt offentliggjorde han så at han la opp som fotballspiller.
Ferden går nå et par plasser til siden på innbytterbenken. Han blir nemlig nå trener for LA Galaxy.
- Jeg har spilt profesjonell fotball i 20 år nå, og spilt under Alex Ferguson, Ottmar Hitzfeld (i Borussia Dortmund) og Bruce Arena. Jeg har altså lært av store trenere i ulike land og kulturer. Jeg håper derfor jeg kan bringe noe nytt til laget, sier Kirovski.
